KATEGORİLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

%100 Saf Zeytinyağlı Sabun 1 Adet

%100 Saf Zeytinyağlı Sabun 1 Adet

%100 Saf Zeytinyağlı Sabun 1 Adet

Doğal koşullar altında üretilmekte olan %100 Saf Zeytinyağlı Sabun 1 adet olarak satışa sunulmakta olup ürünlerin toplu sipariş edilmesi de mümkün olmaktadır. Cilt yüzeyinde düzenli kullanımında sağlıklı ve canlı bir görüntü elde etmenizi sağlayan bu ürün aynı zamanda saç ve vücut yüzeyinde de kullanılması önerilmektedir.

Zeytinyağlı Sabunun Faydaları Nelerdir?

Zeytinyağlı Sabun, uzun yıllar boyunca genel bakım ürünlerinin başında gelmekte olan bir üründür. İçeriğinin doğal olması durumunda cildin ihtiyacı olan nem dengesinin sağlanmasına yardımcı olurken bunun yanı sıra ciltte oluşan sedef ya da egzama gibi hastalıkların da giderilmesini sağlamaktadır.

Cilt yüzeyinde oluşan akne ya da lekelenme gibi sorunların giderilmesine karşı kullanılmakta olan Zeytinyağlı Sabunun bu etkilerinin yanı sıra saç dökülmelerini de gideren önemli bir ürün olduğu bilinmektedir. Düzenli kullanılması halinde saç derisinde oluşan yaralanma ya da sivilcelenmelerin de giderilmesine yardımcı olmaktadır.

%100 Saf Zeytinyağlı Sabun 1 Adet Online Satın Al

%100 Saf Zeytinyağlı Sabun 1 adet olarak sipariş vermek için Hatay Yöresel Market sistemimiz üzerinden online adımları takip ederek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Bu sayede en doğal şekilde üretimi yapılan ürünlerin kısa sürede adresinize ulaştırılması da mümkün olmaktadır.

Zeytinyağlı Sabunlarımızın düzenli kullanımlarınız sayesinde cildiniz üzerindeki etkisini gördükten sonra memnuniyetinize bağlı olarak yine aynı sistem üzerinden toplu olarak da siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

 

 

 

Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

ÜRÜN İADELERİM

 

Satın aldığınız ürün ile ilgili Teknik destek veya satış personeli tarafından çözülemeyen bir sorununuz varsa, ürün iade talebinde bulunabilirsiniz. İlk adım olarak ürün iade formunu doldurunuz.

Bu form tam olarak doldurulmalıdır. En kısa sürede cevap verilecektir.

Ürünleri orjinal ambalajında geri gönderiniz. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın. Yiyecek, içecek ve yazılım ürünlerinin ürün iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünlerle alakalı problem ve hata bildirimi iptal için hasabım menüsünden Sipariş Hata bildirim Formundan iptal Edebilirsiniz.

  • Stok Durumu: 19
  • Ürün Kodu::  HYM-87
13,00TL