KATEGORİLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

HATAY ZEYTİNYAĞI

HATAY ZEYTİNYAĞI VE ZEYTİN

Doğal Fermante Gemlik Kırma İri 2 Kg Ege’nin meşhur iri Gemlik zeytini 2 kg  ambalajlıdır. Doğal olarak fermante edilen zeytin iri tanelidir. Doğal Fermante Gemlik kırma iri 2 kg paketli olarak avantajlı fiyat seçenekleriyle satın alabilir,  lezzetli zeytinlerin tadına bakabilirsini..
60,00TL
Hatay Zeytinyağı 1 LtHatay’ın hijyenik bahçe koşullarında çırpma ve tarak yardımıyla toplanıp tek tek ayıklanarak ezilerek elde edilen ürün Hatay zeytinyağı 1 lt pet şişe ambalajlıdır. İstenildiği takdirde cam şişe dolumu da yapılmaktadır. Asit oranı 0.8 olan zeytinyağları ağızda çok hafif bir..
60,00TL
Hatay Zeytin Yağı 2LtHatay’ın bakımlı bahçelerinde tamamen steril koşullarda çırpma ve olarak yordamıyla üretilen ürün 2lt ambalajlıdır. Zeytinler tek tek ayıklandıktan sonra ezilerek damıtma işleminden geçirilerek yağı alınır. Asit oranı 0.8 düşük olan Hatay zeytinyağı 2lt ağızda çok h..
115,00TL
Hatay Zeytinyağı 5LtHatay’ın tamamen steril koşullarda çırpma ve tarak yordamıyla toplanan zeytinler tek tek toplanıp ezilerek damıtılan ürün 5Lt ‘lik pet şişelerde paketlenir. Hatay zeytinyağı 5ltşeklinde avantajlı fiyat seçenekleriyle sizlere sunuyoruz. İsteğe göre cam şişe dolumu ile gön..
300,00TL
Kırma Zeytin 5 KgKırıldıktan sonra tatlandırılıp tuz ile salamura edilerek  %100 hijyenik ortamlarda doğal yöntemlerle üretilen zeytinler 5 kg ambalajlıdır. Kırma zeytin 5kg şeklinde sizlere oldukça avantajlı fiyatlarla satış yapıyoruz. Hiçbir katkı içeriği barındırmayan zeytinler sağlı..
120,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)