KATEGORİLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

Deniz Börülcesi 780 Gr

Yeni Ürün
Deniz Börülcesi 780 Gr

Deniz Börülcesi 780 Gr

Sofralara lezzet katan deniz börülcesi 780 gr şeklindedir ve kavanozu ile toplamda 1 kg'dır. Doğal bir lezzet olan deniz börülcesi, mevsiminde toplanarak yapılır. Haşlanarak yapılan deniz börülcesi, hem yemek olarak hem de salata şeklinde tüketilir. Tuz ve mineralleri ile sağlıkla tüketilen deniz börülcemizde, katkı ve koruyucu madde bulunmaz.

Deniz Börülcesinin Faydaları Nelerdir?

Deniz börülcesinin doğal yapısında bulunan bileşenler sağlığınıza dost olur. İçerdiği tuz mineralleri sayesinde vücudun tuz ihtiyacını sağlayarak tuz oranını dengeler. Aynı zamanda guatr sorununa iyi gelir. Deniz börülcesi, içerisindeki sodyum ve kükürt maddeleri ile mesanede yaşanabilecek sağlık sorunlarının önüne geçer ve enfeksiyonları giderir. C vitamini bakımından zengin olan deniz börülcesi, bağışıklık sistemini güçlendirir ve sahip olduğu lif yapısı ile sindirim problemlerine iyi gelir. Cilt yapısını yenileyen deniz börülcesi, kilo vermeye de yardımcı olarak sağlıklı yaşamınıza dost olur.

Deniz Börülcesi Online 780 Gr Satın Al

Deniz börülcesi 780 gr şeklindedir. Kavanozu ile toplamda 1 kg olan deniz börülcesi, sofralarınıza lezzet katmak için sizleri bekliyor! Hatay Yöresel Marketim üzerinden online sipariş vererek avantajlı fiyatlarla deniz börülcesini satın alabilirsiniz. Yemek ya da salatalık olarak tüketebileceğiniz deniz börülcemiz, doğal yöntemlerle üretilir. Lezzetli bir ürün olmasının yanında sağlığınız için de oldukça faydalıdır. Online mağazamız üzerinden hemen satın al seçeneği ile ulaşabileceğiniz deniz börülcemiz, doğal ürünlerimiz arasında yer alır.

 

Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

ÜRÜN İADELERİM

 

Satın aldığınız ürün ile ilgili Teknik destek veya satış personeli tarafından çözülemeyen bir sorununuz varsa, ürün iade talebinde bulunabilirsiniz. İlk adım olarak ürün iade formunu doldurunuz.

Bu form tam olarak doldurulmalıdır. En kısa sürede cevap verilecektir.

Ürünleri orjinal ambalajında geri gönderiniz. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın. Yiyecek, içecek ve yazılım ürünlerinin ürün iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünlerle alakalı problem ve hata bildirimi iptal için hasabım menüsünden Sipariş Hata bildirim Formundan iptal Edebilirsiniz.

  • Stok Durumu: 19
  • Ürün Kodu::  HYM-101
55,00TL