KATEGORİLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

Alanya Muzu 1Kg

Alanya Muzu 1Kg

Alanya Muzu 1 Kg

Alanya bölgesine özgü olan Alanya Muzu 1 Kg ürünler, en uygun bahçe standartlarında yetiştirilmekte olup satışa sunulmaktadır. Bu ürünlerin teslimat süreçlerinde de aynı tazeliği koruyarak tarafınıza ulaştırılması sağlanmaktadır.
Alanya Muzu pek çok sağlı sorununu destekleyici olarak tüketilmekte olup bunun yanı sıra günlük meyve tüketimini de karşılamakta olan bir üründür. İçerisindeki zengin Potasyum kaynağı sayesinde günlük enerji ihtiyacının da karşılanmasına yardımcı olmaktadır.

Alanya Muzunun Faydaları Nelerdir?

Alanya Muzunun faydaları içerisinde en çok bilinen kabızlığa iyi gelmesi olarak bilinmektedir. Sindirim sisteminin düzenli çalışmasına yardımcı olduğu gibi bunun yanı sıra güçlü bir bağışıklık sisteminin de kazandırılmasını sağlamaktadır.
Muzun içerisindeki Potasyum sayesinde kronik yorgunluk ya da kronik halsizlik gibi problemlerin de giderilmesi mümkün olmaktadır. Günde bir defa olacak şekilde düzenli olarak tüketilmesi sayesinde tüm bu faydalar etkili bir biçimde alınabilmektedir.

Alanya Muzu 1 Kg Online Satın Al

Alanya Muzu 1 Kg olarak satın alınma sürecinde Hatay Yöresel Market online sipariş verme adımları takip edilerek ürünlerin adresinize teslim edilmesi mümkün olmaktadır. Bu sayede ürünler, en kısa sürede adresinize ulaştırılırken aynı zamanda tazeliğini de korumaktadır.
Alanya muzu olarak biline ürünler, bölge şartlarına uygun olan bahçelerde organik bir biçimde yetiştirilmekte olup bu sayede içerisindeki vitamin ve minerallerin de değer kaybetmeden tüketime hazır hale getirilmesi mümkün olmaktadır. 

Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

ÜRÜN İADELERİM

 

Satın aldığınız ürün ile ilgili Teknik destek veya satış personeli tarafından çözülemeyen bir sorununuz varsa, ürün iade talebinde bulunabilirsiniz. İlk adım olarak ürün iade formunu doldurunuz.

Bu form tam olarak doldurulmalıdır. En kısa sürede cevap verilecektir.

Ürünleri orjinal ambalajında geri gönderiniz. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın. Yiyecek, içecek ve yazılım ürünlerinin ürün iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünlerle alakalı problem ve hata bildirimi iptal için hasabım menüsünden Sipariş Hata bildirim Formundan iptal Edebilirsiniz.

  • Stok Durumu: 98
  • Ürün Kodu:: HYM-81
15,00TL
Etiketler: muz, alanya, anamur, dogal, bahçeden,