KATEGORİLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

%100 Saf Defne Sabunu

%100 Saf Defne Sabunu

%100 Saf Defne Sabunu

Defne ağaçlarından özel olarak üretilmiş olan %100 Saf Defne Sabunu ürünü hem saç bakımında hem de cilt bakımında oldukça etkili sonuçlar vermekte olan bir bakım ürünü olarak bilinmektedir.
Hatay yöresinde bulunan Defne ağaçlarından uygun koşullar altında elde edilen yağ özleri ile oluşturulan Defne Sabunu, içerisinde farklı bir kimyasal barındırmaması nedeniyle yüksek seviyede etkili doğal bir ürün olarak kullanılmaktadır.

Defne Sabununun Faydaları Nelerdir?

Defne sabunu vücudun genel nem dengesini sağlayan bir ürün olarak kullanılmaktadır. Özellikle çok yağlı olan ciltlerde oluşan akne problemlerinin giderilmesi için her gün düzenli olarak kullanımı önerilmektedir.
Defne Sabunu cilt faydalarının yanı sıra saç derisine de önemli etkileri bulunmaktadır. Özellikle saç diplerinde oluşan güçsüzleşme nedeniyle saç dökülmelerinin oluşması durumunda Defne Sabun kullanımı önerilmekte olup bu sayede daha güçlü saç köklerine sahip olunabilmektedir.

%100 Saf Defne Sabunu Online Satın Al

%100 Saf Defne Sabunu satın almak için Hatay Yöresel Market sitesi ziyaret edilerek online adımlarla satın alma işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Doğal olarak hazırlanan ürünler kargo için uygun hale getirilerek zarar görmeden tarafınıza ulaştırılmaktadır.
Defne Sabunu kullanımı ile sağlıklı bir cilt yüzeyine ve sağlıklı saç yapısına ulaşmanız mümkün olurken aynı zamanda cildinizin dışarıdan gelen kirlere karşı da korunmasını sağlayabilirsiniz. Bu faydalardan yararlanabilmek için sitemiz üzerinden tek tuşla Defne Sabunu siparişinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz. 

Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

ÜRÜN İADELERİM

 

Satın aldığınız ürün ile ilgili Teknik destek veya satış personeli tarafından çözülemeyen bir sorununuz varsa, ürün iade talebinde bulunabilirsiniz. İlk adım olarak ürün iade formunu doldurunuz.

Bu form tam olarak doldurulmalıdır. En kısa sürede cevap verilecektir.

Ürünleri orjinal ambalajında geri gönderiniz. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın. Yiyecek, içecek ve yazılım ürünlerinin ürün iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünlerle alakalı problem ve hata bildirimi iptal için hasabım menüsünden Sipariş Hata bildirim Formundan iptal Edebilirsiniz.

  • Stok Durumu: 20
  • Ürün Kodu::  HYM-12
13,00TL
Etiketler: Hatay, sabun, zeytinyağı, defne,