KATEGORİLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

SALAMURALAR

SALAMURALAR

SALAMURALAR

Acur Turşusu 1,2 KgMevsiminde toplanan acurlar sarımsak, tuz, sirke, limon gibi malzemelerle birleştiğinde ortaya acur turşusu çıkar. Ambalajı ile acur turşusu 1,2 kg şeklindedir ve doğal bir üründür. İçerisinde koruyucu ve katkı maddesi bulunmaz. Yemeklerin yanında ve salatalarda tercih edil..
27,00TL
Deniz Börülcesi 780 Gr
Yeni Ürün
Deniz Börülcesi 780 GrSofralara lezzet katan deniz börülcesi 780 gr şeklindedir ve kavanozu ile toplamda 1 kg'dır. Doğal bir lezzet olan deniz börülcesi, mevsiminde toplanarak yapılır. Haşlanarak yapılan deniz börülcesi, hem yemek olarak hem de salata şeklinde tüketilir. Tuz ve mineralleri il..
38,00TL
Kaya Koruğu 780 Gr
Yeni Ürün
Kaya Koruğu 780 GrKaya koruğu 780 gr şeklinde olup kavanozu ile toplamda 1 kg'dır. Hatay yöresinin doğal ürünlerinden biri olan kaya koruğu, baharatlı bir tada sahiptir. Tek tüketilmesinin yanında kaya koruğunu yemeklerin yanında meze olarak da kullanabilirsiniz. Özellikle balık yemeklerinin..
28,00TL
Kelek Turşusu 1,2 KgSofralara lezzet katan kelek turşusu 1,2 kg olarak ambalajlanır. Özenle toplanan kelekler ile yapılan kelek turşusu, her mevsimde sofralarda yerini alan bir üründür. Tek başına ya da yemeklerin yanında tercih edebileceğiniz kelek turşumuz, doğal yöntemler ile hazırlanır. ..
27,00TL
Kornişon Turşu 1,2 KgMevsiminde toplanan sebzelerden yapılan kornişon turşu 1,2 kg şeklinde ambalajlanır. Kavanozun içerisinde muhafaza edilen kornişon turşumuz, vakumlu kapağı açılmadığı sürece 15 ay saklanabilir. Yemeklerin yanında, salataların içerisinde kullanabileceğiniz kornişon turşu..
27,00TL
Sürk Peyniri 780 GrSürk peyniri, Hatay yöresinde sevilen ve kahvaltıların baş kahramanı olan bir üründür. Sürk peyniri 780 gr şeklinde satışa sunulur. Taze çökelekler alınır ve baharatlarla birleştirilir, bunun sonucunda yöresel bir lezzet olan sürk peyniri ortaya çıkar. Sürk peyniri, sebzelerle..
33,00TL
Tokat Asma Yaprağı 2 Kg
Yeni Ürün
Tokat Asma Yaprağı 2 KgTokat ilinin meşhur yaprağı olan Tokat asma yaprağı 2 kg ambalajlıdır. Hasat zamanında toplanan ve sofralara lezzet katan asma yaprağı ile sıklıkla sarma yemekleri  yapılır. Sarmanın dışında farklı yemek tariflerinde de tercih edilen asma yaprağı, Türk mutfağının va..
55,00TL
Zeytinyağlı Zahter 780 GrHatay yöresindeki kahvaltılarda sıklıkla tercih edilen zeytinyağlı zahter 780 gr şeklindedir. Kekik salatası yapımında kullanılan zeytinyağlı zahterimiz, kahvaltı sofralarının tercih edilen doğal lezzetlerinden biridir. Zeytinyağlı zahter yapımında sürk peyniri, domates, ..
38,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)