KATEGORİLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

Ejder Meyvesi 1 Adet

Ejder Meyvesi 1 Adet

Ejder Meyvesi 1 Adet

Kaktüs meyvesi olarak da bilinen Ejder Meyvesi 1 adet satın alınarak taze bir biçimde tüketilebilmektedir. Birden çok fayda sağlayan Ejder Meyvesinin katkı içermeyen koşullarda üretilerek aynı tazelikte sizlere ulaştırılması mümkün olmaktadır. Ejder Meyvesi çok az miktarda kalori içermesine rağmen besin değeri oldukça yüksek bir ürün olarak bilinmektedir. Bu nedenle ara öğün olarak rahatlıkla tüketilebilmekte ve faydalı içerikler sunmaktadır.

Ejder Meyvesinin Faydaları Nelerdir?

Ejder Meyvesinin faydaları içerisinde en çok bilinen bağışıklık sistemini güçlendirmesi olarak bilinmektedir. İçeriğindeki C vitamini sayesinde soğuk algınlığı ya da grip gibi hastalıkların tedavi sürecinde de destekleyici olarak tüketilebilmektedir. İçerisinde likopen bulunması sayesinde kalp ve damar sağlığını olumlu yönde etkilemektedir. Kan dolaşımını dengelemesi sayesinde kalp ve damar sağlığının yanı sıra tansiyon gibi kan basıncından kaynaklanan hastalıkların da tedavi sürecinde destekleyici rol oynamaktadır. Zengin vitamin ve mineral değerleri sayesinde cilt için gerekli olan nem dengesinin de uygun oranda sunulması Ejder Meyvesinin tüketilmesi ile mümkün olmaktadır. Bu nedenle cilt kuruluğu için de kullanılmaktadır.

Ejder Meyvesi Online Satın Al

Ejder Meyvesi 1 adet olarak satın alabilmek için Hatay Yöresel Market web sitesi kanalından siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Taze ve organik bir biçimde uygun kargo koşulları ile tarafınıza ulaştırılmakta olan ürünlerin faydalı özelliklerinden yararlanmanız mümkün olmaktadır. Ejder Meyvesi satın aldıktan sonra ara öğünlerinizde ya da günlük meyve ihtiyacınızın karşılanmasında yüksek C vitamini desteğini de sağlamış olursunuz. 

Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

ÜRÜN İADELERİM

 

Satın aldığınız ürün ile ilgili Teknik destek veya satış personeli tarafından çözülemeyen bir sorununuz varsa, ürün iade talebinde bulunabilirsiniz. İlk adım olarak ürün iade formunu doldurunuz.

Bu form tam olarak doldurulmalıdır. En kısa sürede cevap verilecektir.

Ürünleri orjinal ambalajında geri gönderiniz. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın. Yiyecek, içecek ve yazılım ürünlerinin ürün iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünlerle alakalı problem ve hata bildirimi iptal için hasabım menüsünden Sipariş Hata bildirim Formundan iptal Edebilirsiniz.

  • Stok Durumu: 2-3 Days
  • Ürün Kodu:: HYM-80
46,00TL