KATEGORİLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

Avokado 1 Adet

Avokado 1 Adet

Avokado 1 Adet

Tropikal bir meyve olarak bilinen Avokado 1 adet şeklinde satın alınabilmektedir. Ürünler henüz tam olgunlaşmamış olarak satın alınabilmekte ve istenen olgunluğa gelmesi halinde de rahatlıkla tüketilmektedir. Bu sayede kargo süreci içerisinde herhangi bir bozulma durumu olmadan tüketilmesi de mümkün olmaktadır.
Avokado, kahvaltılarda ekmek üzerine sürülerek tüketilebildiği gibi farklı öğünlerde ezme halinde de kullanılabilmektedir. İsteyenlerin Avokado meyvesini doğrudan meyve şeklinde de tüketmeleri mümkün olmaktadır.

Avokadonun Faydaları Nelerdir?

Avokadonun faydaları, içeriğindeki zengin yağ türü sayesinde oldukça fazladır. Çoğunlukla cilt sağlığının korunması ve düzenlenmesi açısından kullanılmakta olup bunun yanı sıra genel bağışıklık sisteminin de güçlendirilmesi için tüketilebilmektedir.
İçerisinde A, B, C, E ve K vitaminleri bulunması sayesinde hem kalp sağlığını hem göz sağlığını olumlu anlamda etkilemektedir. Kan dolaşımının düzenlenmesine de katkı sağladığı için kalp krizi riskinin önüne geçmektedir.
Cildin nem dengesinin sağlanması açısından önemli bir etki sunan Avokado, kuru ciltlerin yağ ihtiyacının karşılanması konusunda da oldukça etkili sonuçlar vermektedir.

Avokado 1 Adet Online Satın Al

Avokado 1 adetonline satın alma işlemleri için Hatay Yöresel Market sitemiz üzerinden ürün seçerek teslimat bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Uygun koşullarda kargo için hazırlanan ürünleriniz en kısa sürede adreslerinize teslim edilmektedir.
Ürünlerinizi kendi yetişme ortamındaki tazelik ile hızlı ve güvenilir biçimde teslim alarak sağlıklı yaşam stilinizi oluşturmanız mümkün olmaktadır. 

  Yorum Yap
  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi

  ÜRÜN İADELERİM

   

  Satın aldığınız ürün ile ilgili Teknik destek veya satış personeli tarafından çözülemeyen bir sorununuz varsa, ürün iade talebinde bulunabilirsiniz. İlk adım olarak ürün iade formunu doldurunuz.

  Bu form tam olarak doldurulmalıdır. En kısa sürede cevap verilecektir.

  Ürünleri orjinal ambalajında geri gönderiniz. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın. Yiyecek, içecek ve yazılım ürünlerinin ürün iadesi kabul edilmemektedir.

  Ürünlerle alakalı problem ve hata bildirimi iptal için hasabım menüsünden Sipariş Hata bildirim Formundan iptal Edebilirsiniz.

  • Stok Durumu: 100
  • Ürün Kodu::  HYM-82
  13,00TL