KATEGORİLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

TATLILAR VE İÇECEKLER

HATAY YÖRESEL TATLILARI VE YÖRESEL İÇECEKLER

Kekik Suyu 1 Lt
Yeni Ürün
Kekik Suyu 1 LtDoğal olarak üretilmiş olan Kekik Suyu 1 Lt ürünümüz, doğal şartlarda hazırlanarak tarafınıza ulaştırılmaktadır. Pek çok konuda faydası olan kekik suyunun içerisinde herhangi bir katkı maddesi bulunmaması nedeniyle faydalarını en yüksek oranda sunmaktadır.Kekik suyu, ge..
21,00TL
Şalgam Suyu Havuçsuz 1 Lt
Yeni Ürün
Şalgam Suyu Havuçsuz 1 LtDoğal üretim koşulları ile hazırlanmış olan Şalgam Suyu Havuçsuz 1 Lt ürünü içerisinde havuç dilimleri bulundurmadığı için rahatlıkla tüketilebilmektedir. Sağlık için pek çok faydası bulunan ürünün aynı zamanda balık ya da et yemeklerinde de lezzetli bir içecek olar..
17,00TL
Cevizli Sucuk 1000 gr
Yeni Ürün
Gümüşhane ' nin meşhur cevizli sucuğu  . Üzüm pekmezli tüm cevizli damağınızı tatlandıracak , sofralaranızı şenlendirecek bir ürün . ..
80,00TL
Toros %100 Naturel Ermenek Pekmez Helvası (Tenekede) 700 Gr
Yeni Ürün
Toros %100 Naturel Ermenek Pekmez Helvası (Tenekede) 700 Gr  Günümüzde tüketilen şekerin olmadığı yıllardan bu yana, yüz yıllardır aynı yöntem ile gelenekselliğini ve doğallığını zaman içinde korumayı başarmış Toros Helva, şekerle yapılan helvaların aksine üzüm pekmezinden elde ediliyor.De..
75,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)