KATEGORİLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

Sıkma Tarhana 500 Gr

Sıkma Tarhana 500 Gr

Sıkma Tarhana 500 Gr

Sıkma Tarhana 500 gr olarak hazırlanmakta olan ürün hijyeni koşullarda paketlenerek sizlere ulaştırılmaktadır. Doğal yoğurt ve tuz karışımından elde edilen ürünün lezzetli bir çorba olarak tüketilmesi mümkün olmaktadır.

Ürünün çorba olarak tüketilmesinde yalnızca bir gece öncesinde suda bekletilmesi yeterli olmakta ve üzeri için hazırlanmış bir nane, yağ karışımı ile servise hazır hale getirilmesi sayesinde kolaylıkla servis edilebilmektedir.

Sıkma Tarhananın Faydaları Nelerdir?

Sıkma Tarhana, vücudun genel bağışıklık sistemini güçlendiren bir besin olarak bilinmektedir. Özellikle mevsimlere bağlı olarak oluşan grip ya da soğuk algınlığı gibi hastalıkların oluşmasını önlemek adına hem yetişkinlerin hem de çocukların tüketmesi önerilmektedir.

Tarhana, yalnızca bağışıklığı güçlendirmekle kalmayıp bunun yanı sıra sindirim sistemini de düzenleyen bir etki sunmaktadır. Şeker ya da tansiyon hastaları için de dengeleyici bir unsur olması nedeniyle düzenli tüketilmesi halinde vücudun genel sağlık halini koruyucu bir besin olarak bilinmektedir.

Sıkma Tarhana 500 Gr Online Satın Al

Sıkma Tarhana 500 grşeklinde paketlenerek siparişe hazır hale getirilmektedir. Hatay Yöresel Market üzerinden online satın alındıktan sonra kargo koşullarına uygun bir biçimde ambalajlanarak site üzerinden belirtilmiş olan adreslerinize ulaştırılmaktadır.

Çorba olarak hem akşam yemeklerinizde hem de ara öğünlerinizde tüketebileceğiniz ürünün kolay hazırlanabilir olmasının yanı sıra uzun ömürlü olarak kullanılması da kış aylarınızın vazgeçilmez menüleri arasında yer almasını sağlayacaktır. 

Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

ÜRÜN İADELERİM

 

Satın aldığınız ürün ile ilgili Teknik destek veya satış personeli tarafından çözülemeyen bir sorununuz varsa, ürün iade talebinde bulunabilirsiniz. İlk adım olarak ürün iade formunu doldurunuz.

Bu form tam olarak doldurulmalıdır. En kısa sürede cevap verilecektir.

Ürünleri orjinal ambalajında geri gönderiniz. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın. Yiyecek, içecek ve yazılım ürünlerinin ürün iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünlerle alakalı problem ve hata bildirimi iptal için hasabım menüsünden Sipariş Hata bildirim Formundan iptal Edebilirsiniz.

  • Stok Durumu: 7
  • Ürün Kodu:: HYM-76
22,00TL