KATEGORİLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

Sıkma Tarhana 1 Kg

Sıkma Tarhana 1 Kg

Sıkma Tarhana 1 Kg

Hatay bölgesinin meşhur sıkma tarhanası 1 kg şeklinde ambalajlı olarak satışa sunulmaktadır. Sıkma Tarhana 1 kg tuz ve yoğurt içerikleri ile hazırlanmakta olup çorba tüketiminde kolaylıkla kullanılabilmektedir.

Tarhana tüketimi çoğunlukla kış aylarında olmakla birlikte her mevsim tüketime uygundur. İçerisinde katkı maddesi barındırmayan doğal bir ürün olması nedeniyle vücudun ihtiyacı olan vitamin desteğini de sağlamaktadır.

Sıkma Tarhananın Faydaları Nelerdir?

Sıkma Tarhananın faydaları, içerisinde bulunan yoğurt sayesinde vücuda bağışıklık direnci kazandırmanın yanı sıra dışarıdan gelecek hastalıklara karşıda bünyenin daha güçlü olmasını sağlayan niteliktedir.

Çorba tüketimi sayesinde sindirim sistemini düzenleyici bir etkisi olmasının yanı sıra sağlıklı beslenmeyi destekleyen bir gıda türü olarak da bilinmektedir. Özellikle gelişim döneminin önemli bir seyrinde olan bebeklerin daha sağlıklı gelişim göstermelerini sağlamakta olup soğuk algınlığı ve grip gibi mevsimsel hastalıklara karşı da iyi bir direnç sağlayıcıdır.

Sıkma Tarhana 1 Kg Online Satın Al

Sıkma Tarhana 1 kgürünü paketli ve hijyenik bir biçimde Hatay Yöresel Market web sitesi üzerinden online olarak satın alınabilmektedir. Ürün kalitesinin yanı sıra aynı zamanda avantajlı ödeme olanakları da sunulmakta olup site üzerinden kolaylıkla sipariş oluşturulabilmektedir.

Sofralarınızda özellikle kış aylarında vazgeçilmez bir başlangıç çorbası olarak tüketebileceğiniz ürün sayesinde hem sizin hem de çocuklarınızın bağışıklığı güçlenirken aynı zamanda lezzetli bir öğün oluşturmanız da mümkün olacaktır. 

Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

ÜRÜN İADELERİM

 

Satın aldığınız ürün ile ilgili Teknik destek veya satış personeli tarafından çözülemeyen bir sorununuz varsa, ürün iade talebinde bulunabilirsiniz. İlk adım olarak ürün iade formunu doldurunuz.

Bu form tam olarak doldurulmalıdır. En kısa sürede cevap verilecektir.

Ürünleri orjinal ambalajında geri gönderiniz. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın. Yiyecek, içecek ve yazılım ürünlerinin ürün iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünlerle alakalı problem ve hata bildirimi iptal için hasabım menüsünden Sipariş Hata bildirim Formundan iptal Edebilirsiniz.

  • Stok Durumu: 9
  • Ürün Kodu:: HYM-59
43,00TL