KATEGORİLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

Patlıcan Reçeli 1Kg

Patlıcan Reçeli 1Kg

Patlıcan Reçeli 1Kg

Patlıcandan Reçelde olur mu dediğinizi duyar gibiyim. Reçel sevenler tarafından bilinen ama büyük çoğunluğun bilmediği patlıcan reçelimiz 1 Kg’lık Kavanozlarda gönderilmektedir.

Patlıcan Reçeli Nasıl Yapılır ?

Patlıcanları tamamen soyduktan sonra biraz soğuk suda bekletmemiz gerekmektedir. Daha sonra süzgeçten geçirin. Suyunu süzdükten sonra patlıcanların üstüne bir miktar sıcak su dökün. Bir süre daha bekleyin ve güzelce suyunu süzün.

Daha sonraki aşamada geniş bir tencereye patlıcanları ve şekeri alın ve bu durumda 1 gece bekletin. Bir gün sonra kısık ateşte patlıcanlar yumuşayıncaya kadar pişirin. Pişme işleminin son 5 dakikasında limon tuzunu ilave edin ve birkaç dakikada böyle pişirin. Ocaktan aldığınız reçelin soğumasını bekleyin. Soğuduktan sonra kavanozlara doldurup ters çevirip vakumlanmasını bekleyin.

Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

ÜRÜN İADELERİM

 

Satın aldığınız ürün ile ilgili Teknik destek veya satış personeli tarafından çözülemeyen bir sorununuz varsa, ürün iade talebinde bulunabilirsiniz. İlk adım olarak ürün iade formunu doldurunuz.

Bu form tam olarak doldurulmalıdır. En kısa sürede cevap verilecektir.

Ürünleri orjinal ambalajında geri gönderiniz. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın. Yiyecek, içecek ve yazılım ürünlerinin ürün iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünlerle alakalı problem ve hata bildirimi iptal için hasabım menüsünden Sipariş Hata bildirim Formundan iptal Edebilirsiniz.

  • Stok Durumu: 10
  • Ürün Kodu:: HYM-58
60,00TL