KATEGORİLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

Kokteyl Kuru Dolmalık 1 İp

Yeni Ürün
Kokteyl Kuru Dolmalık 1 İp

Kokteyl Kuru Dolmalık 1 İp

Gaziantep yöresine has olan Kokteyl Kuru dolmalıklarımızda dolmalık kuru kırmızı biber, Patlıcan ve Kabak bulunmaktadır.Güneydoğu Anadolu bilgesinde Özenle hazırlanıp kurutulup kullanılmaktadır.Kokteyl Dolmalık kuruların 1 ipe asılıp kurutulması ile oluşan dolmalıklarımız, yöresel yemeklerin yapımında, meze yapımında ve kızartma yaparak kullanılması mümkündür. Kokteyl Kuru Dolmalıklar 1 ip şeklinde alınarak kullanılır. 

Dolmalık Kuru Acı Biber 1 İp Online Satın Al

Kokteyl Kuru Dolmalıklar 1 ip şeklinde Hatay Yöresel Market üzerinde online bir şekilde satılmaktadır. Uygun fiyatlar ile dolmalık kuru acı biber satın alabilir ve ister yöresel yemekler ister meze yapımında isterseniz de yeni tarifler deneyebilirsiniz. Oldukça faydalı bir besin değeri olan dolmalık kuru acı biberi kolay bir şekilde sipariş ederek hem faydalı hem de lezzetli tatlar elde edebilirsiniz.

 

Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

ÜRÜN İADELERİM

 

Satın aldığınız ürün ile ilgili Teknik destek veya satış personeli tarafından çözülemeyen bir sorununuz varsa, ürün iade talebinde bulunabilirsiniz. İlk adım olarak ürün iade formunu doldurunuz.

Bu form tam olarak doldurulmalıdır. En kısa sürede cevap verilecektir.

Ürünleri orjinal ambalajında geri gönderiniz. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın. Yiyecek, içecek ve yazılım ürünlerinin ürün iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünlerle alakalı problem ve hata bildirimi iptal için hasabım menüsünden Sipariş Hata bildirim Formundan iptal Edebilirsiniz.

  • Stok Durumu: 2-3 Days
  • Ürün Kodu:: HTY-10235
27,00TL