KATEGORİLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

Kayseri Mantısı 1 Kg

Kayseri Mantısı 1 Kg

Kayseri Mantısı 1 Kg

Kayseri yöresine özgü olan Kayseri mantısı 1kg olarak paketlenir. Tamamen el yapımı olarak üretilen ürünümüz, mantı yemeğinde lezzet arayanların mutlaka denemesi gereken bir üründür. Un, yumurta, tuz ve su malzemeleri ile ortaya çıkartılan Kayseri mantısı, emekle hazırlanır. %100 dana eti ile el yapımı olarak hazırlanan Kayseri mantısı, hiçbir katkı maddesi içermez. Kayseri bölgesinin geleneksel lezzeti olan Kayseri mantısını, fırınlayarak gönderim yapıyoruz.

Kayseri Mantısının Faydaları Nelerdir?

Kayseri mantısı yeteri kadar tüketildiğinde faydalı bir besindir. Kayseri mantısının içeriğindeki karbonhidrat vücudun ihtiyacı olan enerjiyi karşılar. Kayseri mantısının içerisinde bulunan %100 dana eti, içerisindeki vitaminleri ile oldukça faydalıdır. Vücudun protein ihtiyacını karşılayan ürün aynı zamanda kalpte ortaya çıkabilecek sorunların risklerini azaltır. Kayseri mantısının üzerine dökülecek yoğurt da ürünün besin değerini arttırır ve faydalı etkiler sunar. Yoğurttan gelen protein ve kalsiyum kemik sağlığı için olumlu etkiler yaratır. Kayseri mantısı içerisindeki malzemelerin bir araya gelişiyle birlikte vücut direncini arttırır.

Kayseri Mantısı 1 Kg Online Satın Al

Kayseri yöresinin geleneksel tatlarından biri olan Kayseri mantısı 1 kg şeklinde fırınlanarak, sizlerle buluşmaya hazır hale gelir. Hatay Yöresel Market üzerinden online olarak ulaşabileceğiniz Kayseri mantısını satın alabilirsiniz. Sofralarınızda yöresel bir lezzet olarak yerini alacak Kayseri mantısı tamamen el yapımı olarak hazırlanır ve sizlere sunulur. Online mağazamız üzerinden Kayseri mantısına ulaşabilirsiniz.

 

Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

ÜRÜN İADELERİM

 

Satın aldığınız ürün ile ilgili Teknik destek veya satış personeli tarafından çözülemeyen bir sorununuz varsa, ürün iade talebinde bulunabilirsiniz. İlk adım olarak ürün iade formunu doldurunuz.

Bu form tam olarak doldurulmalıdır. En kısa sürede cevap verilecektir.

Ürünleri orjinal ambalajında geri gönderiniz. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın. Yiyecek, içecek ve yazılım ürünlerinin ürün iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünlerle alakalı problem ve hata bildirimi iptal için hasabım menüsünden Sipariş Hata bildirim Formundan iptal Edebilirsiniz.

  • Stok Durumu: 24
  • Ürün Kodu::  HYM-14
70,00TL