KATEGORİLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

KAYSERİ MANTISI VE ERİŞTELER

KAYSERİ MANTISI VE ERİŞTELER

Domates ve Kapya Biberli Erişte 1 Kg%100 el yapımı olan domates ve kapya biberli erişte 1 kg şeklinde paketlenir. Kışlık olarak hazırlanan domates ve kapya biberli erişte; un, tuz ve yumurta malzemelerinden elde edilen hamur ile yapılır. Cam kavanozda, uygun şartlarda saklanan ürün, 2 sene boyun..
38,00TL
Havuçlu Erişte 1 KgHavuçlu erişte 1kg şeklinde ambalajlanır. Un, tuz, yumurta ve havuç malzemelerinden elde edilen havuçlu erişte doğal yöntemler ile yapılır. Elde edilen hamur, şeritler halinde kesildiğinde ortaya havuçlu erişte çıkar. Yemeklerinizde kullanabileceğiniz havuçlu erişte, sofral..
40,00TL
Ispanaklı Erişte 1 KgGeleneksel ve doğal yöntemlerle hazırladığımız eriştelerimizi el yapımı olara sizlere sunuyoruz. Ispanaklı erişte 1 kg şeklinde gelmektedir. İsteğe bağlı olarak el yapımı ıspanaklı erişte, 500 gr şeklinde de paketlenir. Ispanaklı erişte yapımı için; ıspanak, tuz ve yumur..
38,00TL
Kayseri Mantısı 1 KgKayseri yöresine özgü olan Kayseri mantısı 1kg olarak paketlenir. Tamamen el yapımı olarak üretilen ürünümüz, mantı yemeğinde lezzet arayanların mutlaka denemesi gereken bir üründür. Un, yumurta, tuz ve su malzemeleri ile ortaya çıkartılan Kayseri mantısı, emekle hazırlan..
70,00TL
Pancarlı Erişte 1 KgAnadolu geleneğinden gelen erişte kültürüne farklı bir bakış açısı katan pancarlı erişte 1 kg olarak paketlenir. Pancarlı erişte yapımında, mevsiminde taze toplanan pancarlar kullanılır. Toplanan pancarlar un ve yumurtayla karıştırıldığında hamur oluşturulur. Ortaya çıkan ham..
38,00TL
Sade Erişte 1 KgGeleneksel bir lezzet olan sade erişte 1 kg olarak paketlenir ve sizlere sunulur. Sade erişte yapımında; un, yumurta, tuz ve az miktarda su kullanılır. Malzemeler harmanlanır ve ortaya çıkan hamurdan sade erişte yapılır. Doğal bir lezzet olarak yapılan sade erişte çeşitli çor..
35,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)