KATEGORİLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

REÇELLER

REÇELLER

REÇELLER

Cevizlerin Olgunlaşmadan toplanılarak kaynatılması ile elde edilmektedir...
85,00TL
Hatay Ayva Reçeli 780 GrKavanoz ile 1 Kg gelmektedir...
60,00TL
İncir Reçeli 1 Kg
Yeni Ürün
İncir Reçeli 1 Kgİncir Reçellerimiz 1 kglık kavanozlarda gönderilmektedir. Kapağı açıldıktan sonra buzdolabında veya güneş ışığından uzak yerde muhafaza ediniz.İncir Reçeli Nasıl Yapılır _?İlk olarak geniş bir kaba incirleri koyun. Üzerini örtecek kadar sıcak su ilave edip 2-3 dk bekleti..
60,00TL
Doğal Kabak reçeli net 780 Gr gelmektedir. Kavanozu ile toplamda 1 Kgdır.Hiç Bir katkı ve koruyucu içermeyen reçellerimiz vakumlu kapakları açılmadığı sürece 15 ay uygun şartlarda saklanabilmektedir.Doğal olarak yetiştirilen kabaklardan üretilen kabak reçelimiz tam damak tadınıza göre!!! Kabak R..
60,00TL
Karpuz Kabuğu Reçeli 1 KgKarpuz Kabuğu Reçeli, Adından da anlaşılacağı gibi karpuz kabuklarından çok nefis bir reçel yapabilirdiniz. Satışta olan karpuz kabuğu reçellerimiz 1 kg’lık kavanozlarda satılmaktadır.Karpuz Kabuğu Reçeli Nasıl Yapılır?Kalın kabuklu, karpuz kabuğunun içinin..
60,00TL
Kızılcık Marmelatı 720 GrMevsiminde toplanan kızılcık meyvelerinin kaynatılarak üretildiği kızılcık marmelatı net 720 gr ambalajlıdır. Üretim aşaması son derce steril ve güvenlikli olan kızılcık marmelatı 729 gr şeklinde sizlere avantajlı fiyat seçenekleriyle sunuyoruz. Kahvaltı ve ara öğün..
55,00TL
Patlıcan Reçeli 1KgPatlıcandan Reçelde olur mu dediğinizi duyar gibiyim. Reçel sevenler tarafından bilinen ama büyük çoğunluğun bilmediği patlıcan reçelimiz 1 Kg’lık Kavanozlarda gönderilmektedir.Patlıcan Reçeli Nasıl Yapılır ?Patlıcanları tamamen soyduktan sonra biraz soğuk suda b..
60,00TL
Portakal Kabuğu Reçelimiz net 780 Gr Gelmekte olup, kavanozu ile 1 kgdır. Katkısız doğal koruyucusuzdur...
55,00TL
Turunç Reçeli 1KgAkdeniz'de sıklıkla rastlanan “Turunç”  ekşi ve acı bir meyvedir. Reçelin tatlılığını,  aroması ve hafif mayhoşluğu ile bastırmaktadır. Akdeniz'in en çok tercih edilen reçellerinden birisidir.Turunç Reçeli Tarifi Nasıl Yapılır?Turunçlar..
60,00TL
Yeşil İncir Reçeli 780 grYeşil İncir Reçeli 780 gr gelmektedir. Doğal katkısız ve koruyucu içermemektedir...
60,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)