KATEGORİLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

PEKMEZLER

PEKMEZLER

PEKMEZLER

Doğal Katkısız Beyaz (Akdut) Dut Özü 1 Kg Doğal ortamlarda üretilen dutun kaynatılmasıyla üretilen dut özü 1 kg ambalajlı olarak satışa sunulur.  Hiçbir koruyucu madde içermeyen doğal katıksız beyaz  (akdut) dut özü 1kg avantajlı fiyat seçenekleriyle hizmetinize sunuyoruz. Birçok vita..
38,00TL
Karadut Özü Doğal şartlarda yetiştirilen dutun kaynatılması ile üretilen soğuk sıkım Karadut özü bağışıklığı güçlendirir. Su ile karıştırarak meyve suyu olarak ta tüketebilirsiniz. Hiçbir koruyucu madde içermez son derece organik bir besin kaynağıdır. Özellikle bağışıklık güçlendirici ..
70,00TL
Karadut Pekmezi 1 KgDoğal ev yapımı ürün 1kg ambalajlıdır. Yaz kış gönül rahatlığıyla tüketilen Karadut pekmezi 1kg içinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Doğal şifa kaynağı olarak enerji deposu bir pekmezdir. Sağlıklı ve steril şartlarda kaynatılarak üretilen ürünü kahvaltı soforalarında ve a..
40,00TL
Keçiboynuzu Özü (Harnup Özü ) 1 Kg Akdeniz iklim bölgesinde doğal olarak üretilen, sütün 3 katı kadar kalsiyum içeren ürün 1 kg ambalajlıdır. Özellikle süt ürünü tüketemeyenler için oldukça değerli bir besin olarak tercih edilen Keçiboynuzu özü  (Harnup özü) 1 kg kemik kas gelişimi için son ..
40,00TL
Keçiboynuzu Pekmezi (Harnup pekmezi ) 1 KgYaz kış gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz pekmez 1 kg ambalajlıdır. Hiçbir katkı maddesi barındırmayan tamamen el yapımı olan doğal Keçiboynuzu pekmezi (Harnup pekmezi) 1 kg şifa kaynağıyla yüksek enerji deposudur. Bünyesinde çok sayıda vitamin tak..
40,00TL
Keçiboynuzu Pekmezi 900 GrAkdeniz iklim bölgesinde doğal hijyenik şartlarda üretilen Pekmez 900gr ambalajlıdır. Bağışıklık sistemini güçlendiren zengin vitamin değerleriyle tüketilen Keçiboynuzu pekmezi 900 gr şeklinde size avantajlı fiyat seçenekleriyle sunmaya devam ediyoruz. Pekmez, geliş..
33,00TL
Kozalak Şurubu 880 Gr Yaz aylarında çam ağaçlarının üzerindeki kozalaklar henüz yeşilken doğal olarak üretilen şurup 880 Gr  ambalajlıdır. Kozalak şurubu 880gr şeklinde avantajlı fiyat seçenekleriyle sunuyoruz. Özellikle öksürüğe karşı etkili olduğuna inanılan doğal şifa kaynağı bir şuruptu..
65,00TL
Organik Andız Pekmezi 1 KgAkdeniz bölgesi ikliminde kolayca yetişen çam türü olan Andız kozalaklarının kaynatılması ile üretilen pekmez 1 kg ambalajlıdır. Organik Andız Pekmezi 1 kg ev yapımı doğal antibiyotik özelliği, avantajlı fiyat seçenleriyle satın alabilirsiniz. Hiçbir katkı maddesi i..
50,00TL
Üzüm Pekmezi 1 KgDoğal katıksız olarak toplanan üzümlerin şiresinin çıkarılması ile üretilen pekmez 1 Kg ambalajlıdır.  Odun ateşinde kaynatılarak üretilen üzüm pekmezi 1kg avantajlı fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Kahvaltı ve ara öğünlerde ekmeğinize sürerek ya da hamur..
40,00TL
Tahin 1 KG
Yeni Ürün
Tahin, susamdan elde edilen geleneksel bir yiyecektir. Geniş bir kullanım alanına sahip olan tahin, besin değeri açısından da zengindir.Susamın ezilmesiyle meydana gelen bir gıdadır.Tahin pekmez ile müthiş bir ikilidir...
55,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)