KATEGORİLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

KAHVALTILIKLAR

KAHVALTILIKLAR

Doğal Fermante Gemlik Kırma İri 2 Kg Ege’nin meşhur iri Gemlik zeytini 2 kg  ambalajlıdır. Doğal olarak fermante edilen zeytin iri tanelidir. Doğal Fermante Gemlik kırma iri 2 kg paketli olarak avantajlı fiyat seçenekleriyle satın alabilir,  lezzetli zeytinlerin tadına bakabilirsini..
60,00TL
Kahvaltılık Acı Sos 780 GrAcı severlerin kahvaltı sofralarına lezzet kattığı kahvaltılık acı sos 780 gr şeklinde sunulur. Kavanozu ile birlikte 1 kg'dır. Hatay yöresinde yetişen, domates ve biberlerin kaynatılmasıyla yapılan kahvaltılık acı sos, geleneksel bir lezzettir. Doğal ve geleneksel y..
40,00TL
Sürk Peyniri 780 GrSürk peyniri, Hatay yöresinde sevilen ve kahvaltıların baş kahramanı olan bir üründür. Sürk peyniri 780 gr şeklinde satışa sunulur. Taze çökelekler alınır ve baharatlarla birleştirilir, bunun sonucunda yöresel bir lezzet olan sürk peyniri ortaya çıkar. Sürk peyniri, sebzelerle..
33,00TL
Zeytin Salatası 780 GrYöresel tatlardan oluşan zeytin salatası 780 gr şeklindedir. Ürün, kavanozu ile birlikte toplamda 1 kg şeklindedir. Hatay bölgesinin yöresel tatlarından biri olan zeytin salatası, kahvaltı sofralarının vazgeçilmez lezzetlerinden biridir. Özenle kurutulmuş domatesler, kekik v..
38,00TL
Zeytinyağlı Zahter 780 GrHatay yöresindeki kahvaltılarda sıklıkla tercih edilen zeytinyağlı zahter 780 gr şeklindedir. Kekik salatası yapımında kullanılan zeytinyağlı zahterimiz, kahvaltı sofralarının tercih edilen doğal lezzetlerinden biridir. Zeytinyağlı zahter yapımında sürk peyniri, domates, ..
60,00TL
Tahin 1 KG
Yeni Ürün
Tahin, susamdan elde edilen geleneksel bir yiyecektir. Geniş bir kullanım alanına sahip olan tahin, besin değeri açısından da zengindir.Susamın ezilmesiyle meydana gelen bir gıdadır.Tahin pekmez ile müthiş bir ikilidir...
55,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)