KATEGORİLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

Hatay Tatlı Biber Salçası 1 Kg

Hatay Tatlı Biber Salçası 1 Kg

Hatay Tatlı Biber Salçası 1 Kg

Hatay yöresinde yetişen doğal tatlı biberlerden üretilen salça 1 kg ambalajpaketiyle hizmetinize sunulur. Kaya tuzu ile kaynatılarak biberleringüneşte olgunlaştırılasıyla üretilen Hatay tatlı biber salçası 1 kgolarak avantajlıfiyatseçeneğive temizsaklama koşullarıyla satışa sunuyoruz. Yemeklerin lezzetine lezzet katan sunumu ve hiçbir katkı maddesiiçermeyen ürün pek çok vitamin zenginliğini bünyesine barındırır. Sulu yemeklerin ve kahvaltıda ekmeküstüne sürülen lezzetlerinvazgeçilmeziolarak tüketebilirsiniz.

TatlıBiber Salçasının FaydalarıNelerdir?

İçeriğindeki E,C vitaminitakviyesiyle kolesterolüdengeleyerek kalp sağlığıiçin oldukça etkilidir. Kötü kolesterolriskini büyükölçüde düşürür. Kırmızırenk pigmentleri likopin maddesi bağırsak rahim ve prostat kanserine karşı etkilidir. Bağışıklığı güçlendirir, kan basıncıdengeler. Cildi canlandırarak dahasağlıklı bir görünüm kazandırır. İçeriğindeki cepsaisin adlı madde ile tümör oluşumu ile etkinmücadele eder.

Hatay Tatlı Biber Salçası 1 Kg Online Satın Al

Hatay tatlı biber salçası 1 kgorijinal paketli olarak sizleri bekliyor! Hatay Yöresel Marketonline site uygulaması üzerinden siparişvererek en avantajlı fiyatseçenekliyle sahip olabilirsiniz. Yemeklerde, sosve kahvaltılıkürünlerinin yanı sıra salçayı farklıyemek sunumlarıile tüketebilirsiniz. El değmemiş hijyenik koşullarda doğal olaraküretilen Hatay tatlı biber size sağlıklı yaşamınkapılarını sonuna kadar açarak ürünü keyifleyemeklerinizde kullanabilirsiniz. Tatlı biber salçası, şimdi al seçeneğini tıklayacağınız doğal ürünler listemizde en önsıralarda yer alıyor!

 

Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

ÜRÜN İADELERİM

 

Satın aldığınız ürün ile ilgili Teknik destek veya satış personeli tarafından çözülemeyen bir sorununuz varsa, ürün iade talebinde bulunabilirsiniz. İlk adım olarak ürün iade formunu doldurunuz.

Bu form tam olarak doldurulmalıdır. En kısa sürede cevap verilecektir.

Ürünleri orjinal ambalajında geri gönderiniz. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın. Yiyecek, içecek ve yazılım ürünlerinin ürün iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünlerle alakalı problem ve hata bildirimi iptal için hasabım menüsünden Sipariş Hata bildirim Formundan iptal Edebilirsiniz.

  • Stok Durumu: 17
  • Ürün Kodu:: HYM-71
45,00TL