KATEGORİLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

Hatay Sumak Ekşisi 780 Gr

Hatay Sumak Ekşisi 780 Gr

Hatay Sumak Ekşisi 780 Gr

Hatay yöresinde doğal yöntemlerle üretilen sumak 780 gr ambalajlıdır. Sumak bitkisi tohumlarla çoğaltılır. Beşli çizgi ekim yöntemiyle metrekareye 5-10 gr. tohum gelecek şekilde ekim işlemi yapılarak metrekaresinden 10 fidan elde edilir. Güneş ışınlarında olgunlaşmaya bırakılır. Hatay sumak ekşisi 780gr şeklinde sizlere avantajlı fiyat seçenekleri sunuyoruz. Hiçbir katkı maddesi içermez ve tamamen doğal içerikli bir bitkiden üretilir. Ekşi tadı ve lezzetiyle ürünü yemek sos ve salatalarda kullanabilirsiniz.

Sumak’ın Faydaları Nelerdir?

Sumak güçlü bir antioksidandır. Anti inflamatuar özelliğine sahip olarak grip ve soğuk algınlıklarına karşı vücudu korur ve enfeksiyon hastalıklılarına karşı savaşır. Kan şekerini düzenleyerek tip2 diyabet hastalarına etkin şifa kaynağıdır. Enfeksiyonlara karşı savaş açar. Diüretik etkiye sahip olarak idrar sökücü etkisiyle bilinir. Koroner arter hasatlıklarına karşı yüksek oranda çözüm kaynağıdır. Yüksek kolesterolü düşürerek trigliserid düzeyini büyük ölçüde azaltır. Kadın hastalıklarına ve adet sancılarına etkin çözüm kaynağıdır.

Hatay Sumak Ekşisi 780 Gr Online Satın Al

Hatay sumak ekşisi 780gr paketli özel ambalajı ile sizleri bekliyor! Hatay Yöresel Market online sitesi üzerinden sipariş vererek avantajlı fiyatlarla ürüne sahip olabilirsiniz. Yemeklerin yanı sıra salata ve mezelerle birlikte de tüketebilirsiniz. Dolma, sarma, köfte yapımında özellikle tercih edilen sumak, doğal yöntemlerle üretilerek sağlıklı yaşamın kapılarını açar. Hatay sumak ekşisi şimdi al seçeneği kampanya ayrıcalıklarıyla sizler için doğal ürünler listemizde yer alıyor!

 

Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

ÜRÜN İADELERİM

 

Satın aldığınız ürün ile ilgili Teknik destek veya satış personeli tarafından çözülemeyen bir sorununuz varsa, ürün iade talebinde bulunabilirsiniz. İlk adım olarak ürün iade formunu doldurunuz.

Bu form tam olarak doldurulmalıdır. En kısa sürede cevap verilecektir.

Ürünleri orjinal ambalajında geri gönderiniz. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın. Yiyecek, içecek ve yazılım ürünlerinin ürün iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünlerle alakalı problem ve hata bildirimi iptal için hasabım menüsünden Sipariş Hata bildirim Formundan iptal Edebilirsiniz.

  • Stok Durumu: 17
  • Ürün Kodu:: HYM-122
32,00TL
Etiketler: hatay, sumak, ekşisi, doğal, katkısız,