KATEGORİLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

DOLMALIKLAR

DOLMALIKLAR

DOLMALIKLAR

Dolmalık Kuru Acur
Yeni Ürün
Dolmalık Kuru Acur 1 İpGaziantep yöresine özgü olan kuru acur diğer bir adı ile dolmalık kuru salatalıktır.1 ipe dizili bir şekilde kurutulan dolmalık biberler, Gaziantep yöresine ait yemeklerin yapımında ve kuru acur dolması yaparken kullanılmaktadır. Meze olarak da kullanılan kuru acurun sağlı..
27,00TL
Dolmalık Kuru Biber 1 İpGüneydoğu Anadolu topraklarına ait olan dolmalık kuru biberin esas yöresi Gaziantep’tir. 1 ipe maksimum 50 adet şeklinde dizilen biberler güneş gören bir yere konularak 7-8 gün kuruması beklenir. Birkaç gün sonunda kuruyan biberler dolma yapılarak ya da mezelik olarak kul..
35,00TL
Dolmalık Kuru Kabak 1 İpDolmalık kuru kabak Kahramanmaraş ilimize özgü bir lezzet olup 1 ipe 48-50 adet kabak dizilmesi ile doğal yollarla kurumaya bırakılmaktadır. İçleri çıkartılarak iplere dizilen dolmalık kabaklar vitamin ve mineral bakımından oldukça zengindir. Kuru dolma yapımında, zeytin ..
40,00TL
Kokteyl Kuru Dolmalık 1 İp
Yeni Ürün
Kokteyl Kuru Dolmalık 1 İpGaziantep yöresine has olan Kokteyl Kuru dolmalıklarımızda dolmalık kuru kırmızı biber, Patlıcan ve Kabak bulunmaktadır.Güneydoğu Anadolu bilgesinde Özenle hazırlanıp kurutulup kullanılmaktadır.Kokteyl Dolmalık kuruların 1 ipe asılıp kurutulması ile oluşan do..
27,00TL
Kuru Çiçek Bamya 500 GrAmasya’nın Taşova yöresine özgü bamya çiçekleri özenle ipe dizilerek güneş ışığında kurutulmaya bırakılır. 500 Gr paketler halinde ambalajlanan kuru çiçek bamyaları besin değeri bakımından oldukça besleyicidir. Kuru çiçek bamyası 500 gr paletler halinde satılmakta olup çor..
225,00TL
Kuru Patlıcan 1 İpGüneydoğu Anadolu bölgesine has bir lezzet olan kuru patlıcan daha çok Gaziantep lezzetleri arasında ön plana çıkmaktadır. 1 ipe dizili bir şekilde satılan kuru patlıcanlardan en çok yapılan yemek patlıcan dolmasıdır. İster etki ister zeytin yağlı yapılan bu yemeğin haricin..
40,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)