KATEGORİLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

Ihlamur 60 Gr

Ihlamur 60 Gr

Ihlamur 60 Gr

Geleneksel olarak kullanılan ıhlamur çayı, taze ve doğal olarak hazırlanır. Ihlamur 60 gr şeklinde paketlenerek satışa sunulur. Bitkisel ve doğal olan ıhlamur çay olarak tüketilir ve sağlık için oldukça yararlı bir bitkidir. Demlik içerisine koyacağınız bir tutam ıhlamura su ekleyerek 10 dakika boyunca bekletilir. Yeteri kadar demlenen ıhlamur çay olarak tüketilir. Katkı maddesi içermeyen ıhlamur, uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

Ihlamurun Faydaları Nelerdir?

Ihlamur, sağlık için geniş bir alanda fayda sağlayan bitkisel bir üründür. Stresi azaltan ıhlamur vücudun ve zihnin rahatlamasında etkili olur. Grip, nezle gibi solunum yolunu etkileyen rahatsızlıkların iyileşmesini sağlar ve öksürüğün geçmesine yardımcı olarak boğaz ağrılarını giderir. Terlemeye yardımcı olan ıhlamur, toksinlerin dışarı atılmasını sağlar. Soğuk algınlığı rahatsızlıklarında ateş düşürücü etkisine sahiptir. Karaciğer rahatsızlıklarında doğal bir ilaç olarak kullanılır. Sindirim sisteminin düzelten ıhlamur hazımsızlığa iyi gelir.  Safra kesesi rahatsızlığı ile ortaya çıkan sorunları iyileştirir.

Ihlamur 60 Gr Online Satın Al

Ihlamur 60 gr olarak paketli şekilde sizi bekliyor! Çay olarak tüketilen ıhlamur, doğal bir ilaçtır. Çeşitli rahatsızlıkların giderilmesinde ve rahatlamada oldukça etkili olan ıhlamur, doğal olarak hazırlanır ve tüketilir. Ihlamuru, Hatay Yöresel Market üzerinden online olarak sipariş vererek satın alabilirsiniz. Katkı maddesi içermeyen, bitkisel bir ürün olan ıhlamur, hemen al seçeneği ile sayfamızda yer alıyor.

 

Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

ÜRÜN İADELERİM

 

Satın aldığınız ürün ile ilgili Teknik destek veya satış personeli tarafından çözülemeyen bir sorununuz varsa, ürün iade talebinde bulunabilirsiniz. İlk adım olarak ürün iade formunu doldurunuz.

Bu form tam olarak doldurulmalıdır. En kısa sürede cevap verilecektir.

Ürünleri orjinal ambalajında geri gönderiniz. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın. Yiyecek, içecek ve yazılım ürünlerinin ürün iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünlerle alakalı problem ve hata bildirimi iptal için hasabım menüsünden Sipariş Hata bildirim Formundan iptal Edebilirsiniz.

  • Stok Durumu: 19
  • Ürün Kodu:: HYM-90
27,00TL
Etiketler: ıhlamur, çay, doğal, bitkisel,