KATEGORİLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

Çalba Çayı 100 GR

Çalba Çayı 100 GR

Çalba Çayı 100 Gr

Çalba çayı, bitkisel ve doğal tedavi kaynağı olarak kullanılan bir üründür. Çalba çayı 100 gr olarak paketlenir ve sizlere sunulur. Çalba çayı yapılırken 2 tatlı kaşığı kurutulmuş çalba otu demliğe eklenir. Çalba otunun üzerine önceden kaynatılmış su ilave edilir ve 10 dakika boyunca demlenmesi beklenir. Yeteri kadar demlenen çalba otu çay olarak tüketilir. Taze bitkilerden elde edilen çalba çayı, hiçbir katkı maddesi içermeyen doğal bir üründür.

Çalba Çayının Faydaları Nelerdir?

Çalba çayı, solunum rahatsızlıklarını iyileştirici bir etkiye sahiptir. Solunum yolunda oluşabilecek enfeksiyonların giderilmesini sağlar. Mide üşütmesi sonucunda ortaya çıkan karın ağrılarının hafiflemesine yardımcı olur. Karın ağrısının yanında kas ve eklem ağrıları için de şifalı bir bitkidir. Cilt ve saç bakımında etkili bir doğal ürün olan çalba çayı, banyo suyuna katıldığında cildin tazelenmesini ve saçların parlak görünmesinde etkilidir. Çalba çayı aynı zamanda ses kısıklığına iyi gelir.

Çalba Çayı 100 Gr Online Satın Al

Çalba çayı 100 gr şeklinde paketlenir. Hatay Yöresel Marketim sayfası üzerinden online olarak sipariş verebileceğiniz çalba çayını, uygun fiyata satın alabilirsiniz. Çay olarak tüketebileceğiniz çalba otu, şifalı bitkiler arasında yer alan ve sağlık için faydalı olan bir üründür. Doğal yöntemler ile hazırlanan ve katkı maddesi bulunmayan çalba çayı, hemen al seçeneği ile online sayfamızda sizi bekliyor!

 

Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

ÜRÜN İADELERİM

 

Satın aldığınız ürün ile ilgili Teknik destek veya satış personeli tarafından çözülemeyen bir sorununuz varsa, ürün iade talebinde bulunabilirsiniz. İlk adım olarak ürün iade formunu doldurunuz.

Bu form tam olarak doldurulmalıdır. En kısa sürede cevap verilecektir.

Ürünleri orjinal ambalajında geri gönderiniz. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın. Yiyecek, içecek ve yazılım ürünlerinin ürün iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünlerle alakalı problem ve hata bildirimi iptal için hasabım menüsünden Sipariş Hata bildirim Formundan iptal Edebilirsiniz.

  • Stok Durumu: 19
  • Ürün Kodu::  HYM-24
10,00TL
Etiketler: çalba, çayı, bitkisel, çay, doğal, taze,