KATEGORİLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

Ada Çayı 100 Gr

Ada Çayı 100 Gr

Ada Çayı 100 Gr

Bitkisel ve şifalı bir çay türü olan ada çayı, yaygın olarak tüketilen bir üründür. Ada çayı 100 gr şeklinde paketlenerek sizlere sunulur. Mevsiminde toplanan bitki, kurutularak kullanıma hazır bir şekle getirilir. Özellikle soğuk kış aylarında tüketilen ada çayının bol miktarda faydası bulunur. Su ile birlikte kaynatılan ada çayı, 5 dakika demlendikten sonra tüketilir.  Ada çayı, çay olarak tüketilmenin yanında yemeklerde de kullanılabilir. Doğal yöntemlerle hazırlanan ada çayının içerisinde katkı maddesi bulunmaz.

Ada Çayının Faydaları Nelerdir?

Şifa kaynağı olan ada çayının birçok faydası bulunur. Ada çayı tüketimi, vücutta bulunan zararlı toksinlerin dışarı atılmasına yardımcı olur. Solunum yolunu etkileyen bronşit, astım gibi hastalıkların oluşumunu engeller ve bu hastalıkların olumsuz etkilerini azaltır. Stresi azaltan bir özelliği olan ada çayı; sakinleşmeyi sağlar, depresyona iyi gelir ve stresi azaltır. Hafızayı güçlendiren ürün Alzheimer hastalığında yardımcı bir kaynak olarak kullanılabilir. Ağız yaralarına iyi gelen ada çayı, diş sağlığı ile ilgili yanacak sorunlarda çözüm kaynağıdır.

Ada Çayı 100 Gr Online Satın Al

Ada çayı 100 gr şeklinde ambalajlanır ve sizler için kullanıma hazır olacak şekilde paketlenir. Mevsiminde toplanan ve doğal yöntemler ile hazırlanan ada çayı, sağlık için sıklıkla kullanılan şifalı bitkilerdendir. Hatay Yöresel Marketim üzerinden online sipariş verebileceğiniz ürünü, avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Katkı maddesi içermeyen ve doğal yöntemlerle üretilen ada çayını, hem çay olarak hem de yemeklere lezzet ve koku katmak için kullanabilirsiniz. Online sayfamız üzerinden hemen al seçeneği ile ada çayını bulabilirsiniz.

 

Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

ÜRÜN İADELERİM

 

Satın aldığınız ürün ile ilgili Teknik destek veya satış personeli tarafından çözülemeyen bir sorununuz varsa, ürün iade talebinde bulunabilirsiniz. İlk adım olarak ürün iade formunu doldurunuz.

Bu form tam olarak doldurulmalıdır. En kısa sürede cevap verilecektir.

Ürünleri orjinal ambalajında geri gönderiniz. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın. Yiyecek, içecek ve yazılım ürünlerinin ürün iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünlerle alakalı problem ve hata bildirimi iptal için hasabım menüsünden Sipariş Hata bildirim Formundan iptal Edebilirsiniz.

  • Stok Durumu: 19
  • Ürün Kodu::  HYM-26
22,00TL