KATEGORİLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

Doğal Katkısız Süzme Bal 1Kg

Yeni Ürün
Doğal Katkısız Süzme Bal 1Kg

Doğal Katkısız Süzme Bal 1 Kg

Hatay yöresinde şekersiz olarak üretilen, hiçbir katkı içermeyen doğal bal 1kg ambalajlıdır. Doğal ortamda üretilen bal, doğal bitki örtüsü zengin olan çiçekli bölgelerde üretilerek tamamen hijyenik şartlarda damıtılır. Doğal katkısız süzme bal 1kg şeklinde sizlere avantajlı fiyatlarla hizmetinize sunuyoruz. Hiçbir kakı maddesi içermez ve pek çok vitamin zenginliğini bünyesinde barındırır. Kahvaltıların vazgeçilmez parçası olarak tereyağı,   kaymaklarla ekmeğinize sürerek te ürünü tüketebilirsiniz.

Katıksız Süzme BalınFaydaları Nelerdir?

Doğal katıksız süzme bal, yiyecek ve içeceklere eklendiğinde işlem gören şeker gibi kandaki şeker oranını arttırmaz aksine dengeler. Şeker hastaları doktor tavsiyesi ile dengeli bir şekilde tükettiğinde vücudun zararlı hücrelerden arınmasını sağlar. Kansere zemin hazırlayan sağlık sorunlarını büyük ölçüde ortadan kaldırır. Sindirim sistemini düzene sokar. Antibiyotik özelliğine sahiptir. Cildinizde oluşan deformeleri engelleyerek cilt sağlınızı büyük ölçüde korur. Cildi yumuşatarak deriye parlaklık kazandırır.

Doğal Katkısız Süzme Bal 1 Kg Online Satın Al

Doğal katkısız süzme bal 1 kg özel paket ambalajı ile sizlerle! Hatay Yöresel Market online sitesi üzerinden sipariş vererek avantajlı fiyat seçenekliyle ürünü satın alabilirsiniz. Kahvaltıların vazgeçilmezi olarak tereyağı, kaymak gibi kalsiyum deposu süt ürünleriyle tüketerek sağlıklı yaşamın kapılarını sonuna kadar açabilirsiniz. Hamur işi, kızartma ve ürünlerinin yanında ekmek üzerine sürerekte tüketebilirsiniz. Kalp dostu süzme bal şimdi al seçeneğiyle doğal ürün listemizin başında yer alıyor!

 

 

Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

ÜRÜN İADELERİM

 

Satın aldığınız ürün ile ilgili Teknik destek veya satış personeli tarafından çözülemeyen bir sorununuz varsa, ürün iade talebinde bulunabilirsiniz. İlk adım olarak ürün iade formunu doldurunuz.

Bu form tam olarak doldurulmalıdır. En kısa sürede cevap verilecektir.

Ürünleri orjinal ambalajında geri gönderiniz. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın. Yiyecek, içecek ve yazılım ürünlerinin ürün iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünlerle alakalı problem ve hata bildirimi iptal için hasabım menüsünden Sipariş Hata bildirim Formundan iptal Edebilirsiniz.

  • Stok Durumu: 20
  • Ürün Kodu::  HYM-119
225,00TL