KATEGORİLERİMİZ
Alışveriş Sepetiniz

Bıttım Sabunu %100 Saf ve Doğal El Yapımı

Bıttım Sabunu %100 Saf ve Doğal El Yapımı

Bıttım Sabunu %100 Saf ve Doğal El Yapımı

Bıttım Sabunu %100 saf ve doğal el yapımı olarak üretilerek satışa sunulmaktadır. Doğal Menengiç meyvelerinin uygun koşullara getirilmesi ile yapılmakta olup herhangi bir fabrikasyon sürecin içerisinde bulunmamaktadır.
Doğal olması sayesinde sabun tarafından sunulmakta olan etkiler de en yüksek düzeyde alınmaktadır. Hem saç bakımında hem de cilt bakımında düzenli olarak kullanılması sayesinde daha sağlıklı bir cilt yapısına ulaşılmaktadır.

Bıttım Sabunun Faydaları Nelerdir?

Bıttım sabunu cilt yüzeyinde oluşan egzama ve mantarların giderilmesi için kullanılmaktadır. Cildin nem dengesini sağlamakta olup çok yağlı ciltlerde oluşan leke ve akne problemlerinin de tedavi edilmesinde kullanılabilmektedir.
Bıttım sabunu, saç dökülmeleri için de oldukça etkili bir üründür. Düzenli kullanılması durumunda saç dökülmelerini durdurmakta ve beraberinde daha güçlü saç köklerinin oluşmasını sağlamaktadır.

Bıttım Sabunu %100 Saf ve Doğal El Yapımı Online Satın Al

Bıttım Sabunu %100 saf ve doğal el yapımısatın almak için Hatay Yöresel Market sitemiz üzerinden satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. El yapımı ürünler olması nedeniyle kimyasal içeriklere hassasiyeti olanlar için de rahatlıkla kullanılabilecek ürünler olarak bilinmektedir.
Bıttım sabunu siparişlerinizin oluşturulması için ürün adet seçimlerinizi yaptıktan sonra adres bilgilerinizi girmeniz halinde en kısa süre içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Hızlı teslimat ve güvenilir kargo işlemleri sayesinde doğal ürünlerinizi en kolay yoldan teslim almanız mümkün olmaktadır. 

Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

ÜRÜN İADELERİM

 

Satın aldığınız ürün ile ilgili Teknik destek veya satış personeli tarafından çözülemeyen bir sorununuz varsa, ürün iade talebinde bulunabilirsiniz. İlk adım olarak ürün iade formunu doldurunuz.

Bu form tam olarak doldurulmalıdır. En kısa sürede cevap verilecektir.

Ürünleri orjinal ambalajında geri gönderiniz. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın. Yiyecek, içecek ve yazılım ürünlerinin ürün iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünlerle alakalı problem ve hata bildirimi iptal için hasabım menüsünden Sipariş Hata bildirim Formundan iptal Edebilirsiniz.

  • Stok Durumu: 19
  • Ürün Kodu:: HYM-94
13,00TL